Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 09:01
 
Vatandaşların Derdine Derman Olunuyor
Göreve geldiği günden itibaren ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacına yetişmeye çalışan ve onlarla yakından ilgilenen Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, gerçekleştirdiği projeler ile de desteklerini esirgemiyor.
YAŞAM Haberi
Vatandaşların Derdine Derman Olunuyor

Başkan Cem Kara Her Zaman İhtiyacı Olan Vatandaşlarımızın Yanında

Sosyal belediyecilik çalışmaları ile örnek projelere imza atan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlarımızın daima yanında oluyor.

 

 

Vatandaşların Derdine Derman Olunuyor

Aşevi ile ihtiyacı olan her vatandaşın evine sıcak yemek girmesini sağlayan Başkan Kara, “Hiçbir engel insandan daha önemli değildir” sözleri ile hasta ve engelli vatandaşlarımıza da hasta nakil aracı ile hizmet verirken, akülü tekerlekli ve kumandalı sandalye, hasta yatağı gibi ihtiyaçlarının dakarşılanmasını sağlıyor.

Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar çerçevesinde, başvuru yapan ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızaen kısa sürede dönüş yapılıyor. Talepleri doğrultusunda tekerlekli ve akülü tekerlekli kumandalı sandalye, hasta bezi ve hasta yatağı gibi medikal malzemeler teslim edilerek, bakıma muhtaç durumdaki hasta vatandaşların derdine derman olunuyor.

 

Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz

Çatalca Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ramazan Ilgın ve Hukuk İşleri Müdürü Harun Uysal, son olarak Kaleiçi, Akalan ve Hisarbeyli Mahallerinden başvuru yapan vatandaşlarımıza, istekleri olan akülü kumandalı tekerlekli sandalyeleri ve hasta yatağını teslim etti.

Duydukları mutlulukları saklamayan hasta vatandaşlar ve aileleri bu zor günlerinde yanlarında olan Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya teşekkürlerini ilettiler.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: çatalca, çatalca haberleri, çatalca belediyesi, cem kara, çatalca sosyal yardımlaşma, çatalca sosyal kültürleşme merkezi, yerel haberler, filaşhaber, starttv,
Yorumlar
Haber Yazılımı