Haber Detayı
13 Haziran 2019 - Perşembe 17:54
 
Yeni Başhekim Kalyoncu’dan İlk Sözler..!
Beylikdüzü Devlet Hastanesinin yeni başhekimi Ali Kalyoncu hem kendisini hem de hastanesini tanıttı.
İSTANBUL Haberi
Yeni Başhekim Kalyoncu’dan İlk Sözler..!

Adom Medya Start Tv’ye konuşan başhekim Op. Dr. Ali Kalyoncu, önce kendi hayatını ve kariyerini, daha sonra da Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nin mevcut durumunu anlattı.

Ali Kalyoncu Kimdir?

Genel Cerrah Op. Dr. Atilla Yılmaz’dan devraldığı başhekimlik görevini 20 gündür sürdüren Op. Dr. Ali Kalyoncu, “1963 yılında Trabzon’da doğdum ve lise eğitime kadar orada yaşadım. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra Bilecik’te 2 yıllık mecburi hizmetimi tamamladım. Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde genel cerrahi uzmanlığı eğitimi aldıktan sonra aynı hastanede 6 yıl boyunca uzman hekim olarak görev aldım. Ardından 9 yıl boyunca Tokat Devlet Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanı olarak çalıştım. Sudan ve Somali gibi ülkelerde 2 ay boyunca görev aldıktan sonra Tokat Devlet Hastanesi’nin başhekimliği görevine getirildim. 1 Temmuz 2017’den beri Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde genel cerrahi uzmanlığı yaptıktan sonra, 21 Mayıs 2019 itibariyle aynı hastanede başhekim olarak çalışmaya devam ediyorum.” diyerek kendisini Start TV aracılığıyla tanıttı.

“Yoğun İlgi Bizi Gelişmeye İtiyor”

Beylikdüzü Devlet Hastanesi’nde başhekimlik görevine getirilen Kalyoncu, “20 gündür başhekimlik yaptığım hastanemiz umarım gelişmeye hızla devam eder. Günde ortalama 5 bin kişinin ziyaret ettiği hastanemiz 360 yatak kapasitesine sahip olup yaklaşık 110 kişilik hekim ve uzman hekim ve 20 pratisyenimiz bulunmaktadır. Beylikdüzü ve çevre bölgelerde iyi hizmet vermeyi görev edinmiş hastanemizin amacı, çalışanların, hastaların ve ziyaretçilerin memnun kalacağı hizmeti göstererek daha çok kişi tarafından tercih edilmemizi sağlamak ve gün geçtikçe hizmetlerimizin kalitesini artırmaktır. Son teknoloji ürünü donanımlarımız ile her gün daha çok tercih ediliyor, hasta ve ziyaretçi sayımız artıyor. Böyle yoğun ilgiyle karşılaşmamız, hastanemizde tıbbi çamur tedavisi gibi yeni bölümlerin açılmasına ve yatak sayımızın artmasına olanak sağlıyor ve sağlayacak” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: beylikdüzü devlet hastanesi, ali kalyoncu, başhekim ali kalyoncu, beylikdüzü haberleri, adom medya, start tv, beylikdüzü devlet hastanesi başhekimi, beylikdüzü devlet hastanesi nerede, istanbul üniversitesi tıp fakültesi, şişli etfal hastanesi, tıbbi çamu
Yorumlar
Haber Yazılımı