Haber Detayı
03 Eylül 2020 - Perşembe 15:04 Bu haber 1645 kez okundu
 
Yeni Okul Yeni Müdür
Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesinin yeni müdürü Ergün Kaya oldu.
EĞİTİM HABERİ Haberi
Yeni Okul Yeni Müdür

Yeni Okul Müdürü Ergün Kaya Oldu

 

Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesinin yeni müdürü Ergün Kaya oldu. Uzun yıllar farklı okullarda yöneticilik yapan, Ergün Kaya’yı İktidar ve Beylikdüzü Gazeteleri olarak ziyaret ettik.

 

1969 yılında Tokat Reşadiye de doğan Ergün Kaya ilköğretimini Reşadiye de tamamladı. Fırat üniversitesi tarih bölümünden mezun olan Kaya, eğitim hayatına işletme bölümü tezli yüksek lisans ile devam etti. Kaya 2 çocuk babası ve başarılı bir eğitimci.

 

Kaya; okulumuz yeni bir okul, eksikleri çok fazla bunları tamamlamaya çalışıyoruz. iyi bir ekibimiz var. Amatör ruhla kaliteli bir hizmet vereceğiz.

 

2006 yılından beri farklı okullarda yöneticilik yapan Kaya, Azime Yılmaz Anadolu Lisesi Müdürlüğüne atandı.  Kaya’nın daha önce yönetici olarak görev yaptığı okullar; İstanbul Bağcılar Lisesi, Beylikdüzü 75. yıl Anadolu lisesi, Beylikdüzü Mimar Sinan Çok Programlı Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi.

 

İktidar ve Beylikdüzü gazeteleri olarak Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesi müdürlüğüne atanan Ergün Kaya’ya yeni görev yerinde başarılar dileriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: tokat, reşadiye, ergün kaya, iktidar gazetesi, beylikdüzü gazetesi, gürpın
Yorumlar
Haber Yazılımı