Haber Detayı
16 Mart 2019 - Cumartesi 08:43
 
Yenilenen Çehresiyle Çözüm Merkezi Hizmete Girdi..!
Demokrasinin çekirdeği olan ve belediye ile vatandaş arasında köprü görevi gören muhtarlıkları yenileyen Beylikdüzü Belediyesi, Sahil Mahallesi Muhtarlığı’nı tepeden tırnağa yenileyerek hizmete açtı. Açılış törenine katılan Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
- Haberi
Yenilenen Çehresiyle Çözüm Merkezi Hizmete Girdi..!

 

Beylikdüzü’nde, vatandaşların belediyeyle sağlıklı diyalog kurmasını sağlayacak şekilde tasarlanan belediye çözüm merkezi ve muhtarlık binalarının sonuncusu Sahil Mahallesi’nde açıldı.Beylikdüzü Belediyesi tarafından tepeden tırnağa yenilenen “Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi” binasının açılış törenine; Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili Ömer Şatır, CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık, Beylikdüzü Belediyesi Kurucu Başkanı Orhan Tıraşoğlu, İYİ Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı İskender Duriç, ilçe protokolü ve mahalle sakinleri katıldı. Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin hizmete girmesiyle Beylikdüzü Belediyesi, Beylikdüzü’nün 10 mahallesinde de Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi Projesi’ni hayata geçirmiş oldu. Türkiye’ye örnek olanMuhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi Projesi ile Beylikdüzü’ndeki muhtarlıklar, daha modern ve çözüm odaklı bir yapıya kavuşturuldu.

 

 

 

Kendir: Halkımıza Yakışır Muhtarlık Binalarına Kavuştuk

 

Sahil Mahallesi Muhtarı Yusuf Yakup Kendir, muhtarlığın yenilenen halinden duyduğu memnuniyeti dile getirdiği konuşmasında, “Muhtarlığımızı ve parkımızı tepeden tırnağa yenileyerek bizlere hediye eden Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na, Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş’e ve bu yenileme çalışmalarına katkı sağlayan herkese teşekkür ediyorum. İstanbul genelindeki muhtarlarla bir araya geldiğimizde, onların durumu ile kendi durumumuzu kıyasladığımızda arada çok büyük farklar olduğunu hepimiz görüyoruz. Bunda, Belediye Başkanı’mız Ekrem İmamoğlu’ndan gördüğümüz ilgi, alakanın ve Beylikdüzü’nde görev yapan muhtarlarımız arasındaki dayanışmanın payı büyük.” ifadelerine yer verdi. Keleşoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş ise yaptığı konuşmada yeni çehresiyle hizmete açılan Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin Beylikdüzü’ne hayırlı olması temennisinde bulundu. 

 

 

Şatır: İlçemize Hayırlı Olsun

 

Açılışta yaptığı konuşmada, İstanbul’un her ilçesini gezdiğini ve Beylikdüzü’ndeki muhtarlıklar gibi bir çalışma ortamını göremediğini söyleyen Beylikdüzü Belediyesi 1. Başkan Vekili ÖmerŞatır, “Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi’nin hizmete açılmasıyla on mahallemizde de muhtarlık ve çözüm merkezleri projesini hayata geçirmiş olduk. Bu projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Mahallemiz Sahil Muhtarlık ve Belediye Çözüm Merkezi, ilçemize hayırlı olsun. Muhtarlık binaları içinde açtığımız Çözüm Merkezleri, vatandaşlarımız ile belediyemiz arasında bir köprü görevi yaparak vatandaşlarımızın taleplerinin ilgili mercilere iletilmesi ve şikâyetlerin çözümünde önemli bir görevi yerine getiriyorlar.” dedi.

 

 

 

Çalık:Beylikdüzü’ne Daha Güzel Hizmetler Yapacağız

 

Beylikdüzü’nde hem muhtarların kendi içindeki ahengin hem de Belediye ile işbirliklerinin takdire şayan olduğunu söyleyen CHP Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mehmet Murat Çalık “Bugün, burada, siyasi parti temsilcilerimizle, dernek başkanlarımızla, muhtarlarımızla bir aradayız. Kendimi çok bahtiyar ve cesaretli hissediyorum. Sizler arkamızda olduğunuz sürece, bizim cesaretimiz de her geçen gün artacak. İnşallah, güzel hizmetleri Beylikdüzü’nde devam ettireceğiz. 1 Nisan’dan sonra, biz, hedefimizi büyüterek muhtarlarımızla daha güzel çalışmaları, birlikte yapacağız. Bu memleketin sadece sevgiye ihtiyacı var. Huzura, birbirimize güzel bakmaya, birbirimizi ötekileştirmemeye ihtiyacımız var. Kamu hizmeti yapan herkesin bu bilinçle çalışması lazım.” şeklinde konuştu.  

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: beylikdüzü, beylikdüzü belediyesi, ömer şatır, mehmet murat çalık, beylikdüzü muhtarlığı, beylikdüzü mahalleleri, CHP, beylkidüzü belediye başkan adayları, yerel haberler, filaşhaber, strattv,
Yorumlar
Haber Yazılımı