Yazı Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:59
 
Erkekler Neden İkinci Kadını Alırlar?
Rüzgar BÜYÜKTANKAYA
adommedya@gmail.com
 
 

Erkekler Neden İkinci Kadını Alırlar?

 

Erkekler hayatlarına hangi sebeplerden dolayı ikinci kadını alırlar?

     İşte nedenleri inanamayacaksınız. Bir erkek evde eşiyle bazı sorunlar yaşamaya başladiginda ,bazen eşini çok sevmesine rağmen,  bazen sevmediği nden bazen evdeki çocuklardan sıkıldiğından bazen kayinvalidesini sevmediğinden aldatiyor.Bazen bunalimdaydim diyor, bazen eşimle kavga etmiştim diyor, bazen degisiklik aradim diyor,bazen alkolluydum diyor,diyorda diyor. Birçok komik nedeni ortaya sürerek aldatiyor .Peki bu durumun önune nasil gecebiliriz? Erkek bu durumdan keyifmi aliyor,dogasimi böyle hepsi burada.

     Evet dostlar araştirmalarima göre erkeklerin doğasi bu yaradılışı böyle bunu kabul etmemiz gerekiyor ve erkeklerin bu çift eşlilik durumunu istisnalar hariç birçok kadinda kabul etmiş durumda yaşiyor.Bakin size bir hikaye anlatayim.

    Birgun kadin uzun sure birlikte olduğu erkek arkadasindan ayrilir,erkek başka bir kadin bulur ve aradan iki yil geçer erkek eski sevgiliyi özler ve geri çagirir .Kadin daha tedbirlidir bu kez .Kadin erkegin evine yerleşir erkeğin dürüstlüğüne inanir.Birgun evde erkek uyurken kadin uyumuyordur.Erkegin telefonuna sms gelir  kadin merak eder ve açar okur.Bakarki eski sevgiliden gelen mesajlara erkek yakin zamanda cevap vermiştir .Kadin gelen mesaja erkek uyuduğu için kendi cevap verir.Ben evdeyim der.Kadinda bekle canim geliyorum kendi gozlerimle gormek istiyorum der .Ve kadin gelir anahtarida vardir kapiyi açar ve girer adami eski sevgilisiyle gormesine rağmen gitmez.Çunkü menfaatler söz konusudur Eski sevgiliyi evden gönderirler erkegin o anki korkusu kadinin çirkefliğindendir.Rezillik çikmasindan erkek korkar ve iki kadin yuzyuze gelir .Eski sevgili gider, erkek bunalima girer ,kadin hayatinda kalir .işte dostlar gercek yaşanmisliktir .Erkekler ne yazikki kadinlarin hazırladığı tuzaklara düsebiliyorlar daha dikkatli olunmali bir ilişki bitmeden digerine başlanmamali iki ilişki ayni anda rezillikleride beraberinde getirir unutmayalim.Bahanelerle aldatmalardan vazgeçelim.

 

 
Etiketler: Erkekler, Neden, İkinci, Kadını, Alırlar?,
Yorumlar
Haber Yazılımı