Yazı Detayı
16 Aralık 2020 - Çarşamba 12:45 Bu yazı 1186 kez okundu
 
“Hasan Hasrat”linin 2021 Astroloji Burç Yorumları
Hasan HASRAT
adommedya@gmail.com
 
 

DÜNYACA ÜNLÜ PARAPSİKOLOG VE ASTROLOG “HASAN HASRAT”LİNİN 2021 ASTROLOJİ BURÇ YORUMLARI…

 

2020'nin himayesi - Fare ile sağollaşıyoruz.  2021 sahibi Öküz geliyor. Boş gevezelik yapanları sevmez, inatçı ve çalışkanlara gönülden saygı duyar.  Bununla birlikte, burada bir de "ama" vardır: Muhafazakarlığı nedeniyle, Öküz yalnızca kanıtlanmış yolları ve doğru yolları seven işaretlere yardım edecektir. 

 Genel olarak, işletmenizden herhangi birinin uzun bir süre yaşamasını istiyorsanız - ister bir iş, ister bir düğün ya da bir ev inşa edin, o zaman 2021 bunun için ideal zamandır.  Boğa, yıllarca yaratılan şeye yardım etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

 Genel olarak, daha yüksek bir amaç ve hatta bir başkasına hizmet edebileceği tüm eylemler, yılın bu sembolünde destek bulacaktır.  Emeği el emeği ile bağlantılı olanların yanı sıra ondan destek alacak.  Ne yaparsanız yapın - daireleri yenileyin. Bioenerjinizi pozitif tuta bilirsinise, 2021'de paranı kendinize çeke bileceksiniz.

Aynı zamanda, Altın Boğadan farklı olarak, Beyaz Metalik belirli bir duygusallık ve duygularını açık bir şekilde ifade etme biçimiyle ayırt edilir, bu nedenle insan zayıflıklarını anlar ve onlara karşı hoşgörülü olabilir.  Fakat!  Tek bir zayıflığa ve sık sık değil.  Bu işaretin kontrol edilemeyen öfke ile karakterize olduğunu unutmayın ve bunu sadece teoride bilmek daha iyidir.

Yılın sembolünün aynı muhafazakarlığı nedeniyle, burçların hiçbiri 2021'de büyük bir servete güvenmeyecek.  Boğa sebat ve sessiz birikimle ilgilidir, bu yüzden yapabildiğini yap ve ne olursa olsun sonuca ulaşırsınız.

Ancak çok güçlü, sağlıklı ve zekalı çocukların doğduğu öküz yılıdır.  Ve uzun süredir bir bebek planlıyorsanız, doğum için en iyi zaman 2021'dir.  Üstelik böyle çocuklar hayatta daha şanslı olacaklar, pek çok şeyi kolaylıkla ulaşabilecekler.

Öküz Yılı tembellik, yorgunluk ve isteksizliğe rağmen ısrarcı  olup güzel adımlarla ilerlemek yıldır.  Çok çalışanlar için Öküz her zaman ödüllendirecek ve cömertçe olacaktır.

 

 

KOÇ BURCU ERKEĞİ 

Öküz'ün inatçılığı ile çarpılan Koç burcunun ısrarı, zodyakın ilk burcunun temsilcisi olarak bir kariyerin gelişimine ve hatta kendi işinizi yaratmanıza güçlü bir enerji kazandıracaktır.  Koç için 2020, kendi sezginize güvenmeniz gereken bir zamansa, kendinizi yeniden bulun, o zaman 2021'de aktif çalışma zamanı gelecek.  Hoşgörü yok, sadece ileri doğru hareket.  Kaynaklar getirecek ve kendini gerçekleştirme için bir temel oluşturacak bir şey bulmak için Koç'un aynı anda iki veya üç alanı denemesi gerekebilir.  Gayrimenkul, arazi, inşaat ile yapılan herhangi bir işlem, iyi sonuç sağlayacaktır.  Aynı zamanda, büyük bir şaşkınlıkla, riskli gereksiz işler ve hiçbir durumda kumarla ilgilenmemeniz gerekir.  Koçlar için bu yıl , her türlü hoş olmayan riskler yasaktır.

Koç burcu erkekleri için bu yıl Aşk enerjisinin yakın incelemesinden geçecek ve ona bir pozitif enerji katacak.  Kendileri için yeni duygusallık ufukları açacaklar, bu bir yandan onları bir kişi olarak daha empatik ve daha derin hale getirecek. Ancak diğer yandan eski partnerin negatif enerjiye yol açabilir. 

 

KOÇ BURCU KADINI

 Koç burcu kadınları açık sözlü ve hedeflerine ulaşmaya alışkındır.  Hayallerinin gerçekleşmeyebileceği düşüncesini bile kabul edemezler ve gerçek durum onlara uymazsa, bir ekskavatör sürüp dünyayı çevirirler.  Ama  Öküz yılında - tam olarak değil.  Yılın sembolünün ağırlığı ve titizliği, Koç'un bu tür hoşgörüsüzlüğü yavaşlayacak ve hatta bazen planların uygulanmasına müdahale edecektir.  En iyisi Koç uzun zamandır  yapmak istediği hayelinde ki, kendilerine ve görünümlerine farklılığını yaratmak. Belki de bunun zamanı gelmiştir.

Dahası, Koç burcu kadınları kişisel cephede büyük değişiklikler bekliyor.  Varolmaya alıştıkları çiçek bahçesinden, ana gülü seçme zamanı.  Gerçek şu ki, Koç burcu kadınları eğlenceli, çapkın ve erkeklerin dikkatini çok zaman çekerler. Yalnız düşünce ise,  asla bitmeyeceğini düşünüyorlar. Ancak 2021 aşk enerjisi ve güçlü ilişkiler kurmak için mükemmel bir zaman.  Kaçırmayın!

Ek olarak, Koç burcu kadınları hızı ve farklı enerjileri severler, ancak bu arzuların pratik ve ikincil olduğunu düşünerek her zaman sonraya ertelerler.  Ancak sizi yeni zirvelere çıkaracak böyle bir enerji var bu yılda. 

 

KOÇ BURCU SAĞLIK

Koç için bir önceki yıl olan 2020, sağlıklarını iyileştirme konusuyla ilişkilendirildi.  Birçoğu kötü alışkanlıklardan vazgeçti, sporu ciddiye aldı, günlük rutini ayarladı, bu da genel sağlıklarını etkileyemedi.  Bu tabelanın temsilcileri bu "sağlık yolunu" terk etmezlerse 2021'de ciddi sıkıntılar yaşamayacaklar.  Sadece aşırı duygusal strese dikkat etmeniz gerekir, Koç genellikle zihinsel enerji maliyetlerini abartır ve kan damarlarıyla ilişkili hastalıklarla yakından ilgilidir.  Yine de, yağlı et türlerine olan sevgisinden yavaş yavaş vazgeçmek gerekir.

 

KOÇ BURCU FİNANSAL

Koç burcu Sabırla büyük bir hedef için biriktirebilirler, kazanma fırsatlarını görme ve artırma konusunda yetenekleri vardır, ancak Koç'un gereksiz bir şeye ihtiyacı olduğu anda, düşünmeden yapacak yoksa  dünyayı ters çevir.  Koç, arzularının kölesi, hep alışveriş seven, alışveriş yapma tutkusunun üstesinden gelmezse, o zaman asla maddi artım sağlanamayacak.  Tek bir tavsiye var: kendinizi eğitin ve farklı yatırım araçlarında parayı tutmaya çalışın. 

 

BOĞA BURCU ERKEĞİ

Bu yılın en mutlu rakamı yedi olacak ve yılın sahibi ile Boğa burcunun ikiz kardeşler olduğunu düşünürseniz, bu sayıyı her türlü çabanızda kullanmaya çalışın.  Şu anda bir toplantı planlayın, takvimde bir numara, yedi el sıkışma yöntemini kullanın.  Şanslı olmaya başlayacaksın.

Buna ek olarak, birçok Boğa erkeği, ister çok para kazanma, yeni bir dil öğrenme veya bir kitap yazma arzusu olsun, güçlü bir kendini gerçekleştirme arzusuna sahip olacaktır.  Şubat-Mart aylarında, bu işaretin temsilcileri parayla ilgili beklenmedik zorluklar yaşayabilir, bu nedenle yıldızlar onlara yıl başında kredi almalarını veya büyük miktarda borç almalarını tavsiye etmiyor, tam tersine bir "güvenlik yastığına" sahip olmak için çok fazla harcamamaya çalışın.  Yaza gelindiğinde, finansal hat düzelecek ve Boğa adamları bir yere gitmek için tutkulu bir istek duyacaklar.  Gittiğinizden emin olun!  Bu yolculukta sizi birçok şeyi yeniden düşünmeye zorlayacak bir toplantı veya konuşma olacak.

Kendinizi fazla çalıştırmamaya çalışın.  Sinirler her zaman korunmalıdır.

 

 

BOĞA BURCU KADINI

Boğa kadını, yaşama karşı enerjisi farklı, olayları çok ayık bir bakış açısıyla ayırt edilir, insanlardan asla doğaüstü bir şey istemez, ancak onları olduğu gibi algılar.  Ve yılın bir önceki sembolü anlaşılmaz koşullar ve zor insanlar aracılığıyla mantıksal yaşam planlarına kafa karışıklığı getirdiyse, Boğa yılı onu pozitif enerji dolu bir yıl gibi görünecektir.  İşler tartışacak, finansal gelirler artacak ve para maaş şeklinde gelmeyecek, Boğa yeni gelir kaynakları kendileri üretebilecek. 

 

2021 yılında Boğa kadınları akrabalarıyla sıcak ilişkiler geliştirecek, onlara daha fazla bakma ve yardım etme isteği doğacak ve bu da Boğa kadınlarına içsel gelişim için güçlü bir kaynak sağlayacaktır.

 

Ancak bir anlık şüphe olacaktır: bu dışarıyı ilgilendirecektir.  Boğa kadınları, kendi içlerinde bir şeyleri değiştirmek için güçlü bir istek duyacaklar.  Estetik cerrahiye kadar.  Sadece yıl sonuna kadar size ne tür bir hevesin saldırdığını şaşıracaksınız?  Sen zaten bir güzelsin!

 

BOĞA BURCU SAĞLIK

Boğa İşaret altında doğan insanlar genellikle büyük bir fiziğe, yuvarlak şekillere ve hastalıklara karşı iyi bir dirence sahiptir. 

Boğa burclarının çoğunun zayıf noktası belki de işitme organlarıdır, ayrıca sıklıkla kronik boğaz hastalıklarından korunmak iyi olur.  Soğuk algınlığı ve  böbrek rahatsızlıklar da mümkündür.  Boğa burcunun 2021'de dikkatlerini bu hastalıkların önlenmesine odaklanması gerekiyor.  Bunu yapmak için, sadece yılda 2-3 kez tam bir fizik muayeneden geçmeniz ve beslenmeyi izlemeniz gerekir.  Boğa burcunun güçlü sağlığı, spor yapmamalarına bile izin verir: şanslılar!  Ama size bunu tavsiye etmedik. Spor kesin gerekli.

 

BOĞA BURCU FİNANSAL

2021 yılının ilk çeyreğinin Boğa burcu için mali açıdan zor ola bilir, ancak yaz aylarından sonra özellikle yeni gelir kaynakları açılacak olan Boğa kadınları için hayat rengarenk bir para gökkuşağı ile parlayacak.  Ve burada asıl mesele her şeyi hayatın hoş zevklerine bırakmamaktır.  Gelirinizi bir sürü güzel şey için harcamaktansa, kendinize büyük bir zevk vermek, mesela bir gezi ya da büyük bir satın almak daha iyidir.  Sonbaharda yeni bir büyük hedefi olacağ. Amma ertelemesi onlar için hayırlı sonuç olacak. Bir kredi için bankaya gitme ihtiyacından çok daha fazla işe yarayacağ.

Ve bir şey daha: mülkünüzün, gardırobunuzun bir denetimini yapın: artık alakalı olmayan şeylerden kurtulmanın zamanı, yeni enerjiye ve bununla birlikte yaşayan kaynaklara ihtiyacınız var.  İnanın bana, bir kürk manto ve çok da gerekli olamayan bir şey için endişelenmeyi bıraktığınızda, geliriniz önemli ölçüde ikiye katlanacak.  Temiz alana yeni fırsatlar gelir. 

 

 

İKİZLER BURCU ERKEĞİ

İkizleri bu yıl farklı yaşam enerjisi için,  dramayı hayatta bırakmalı.  Hikayeler ikizler için değil, sadece bu yılı yaşayıp huzurlu ve ya huzursuz olabileceğiniz gerçeğiyle yaşamali. 2021'de yeni bir ilişki bekleniyor, doğru bir ilişki kurduktan sonra enerjilerin pozitif uyum sağlaması bu yılın  iyi olduğunu hissedecek.

Evli İkizler için Öküz yılı aileye bir katkı vaat ediyor ve 2021'de ortaya çıkan çocuk, baba için bu yılın en büyük sürprizi ola bilir.

İkizler erkekleri finansal olarak önceden yaptıkları nakit rezervleri sayesinde kendilerini güvende hissedecekler.  Ve kazanç sorunu yılın ana hedefi olmayacak, bu nedenle bu işaretin temsilcileri bu alanda fazla çaba sarf etmeyecek.  Ancak kendi içlerinde, aşk endişeleri için bir tür yaratıcı çıkış noktası olacak sıra dışı bir yetenek keşfedebilirler.  Genel olarak, 2021'deki İkizler kesinlikle sıkılmayacak.

 

İKİZLER BURCU KADINI

İkizler kadını asla sıkılmayacağınız burcdur. Tek doğasının ikiliği, ilişkisine zorluk katacak, bu işaretin temsilcileri, eğer seviyorlarsa, onu çok seviyorlar, ama az bile kırılırsa aynı zamanda tüm kalpleriyle ondan nefret ediyorlar. Bu durumda başkalarını biraz kafa karışıklığına götürür.

İkizler kadınları için can sıkıntısı bir şekilde atlandı  2021 istisna olmayacak.  Erkeklerle entrikalar, aşk üçgenleri, ayrılıklar, görünüşteki değişiklikler, hayatı yeniden yazma girişimleri...Her şey olacak ve ancak bu şekilde İkizler hayatın nabız gibi atan ritmini hissedecek.  Bu, özellikle yaz sonunda telaffuz edilecektir.  Ancak Ekim ayına kadar, İkizler böyle bir olay karnavalından bıkacak.  Hayatınıza "yerleşmenin" en iyi yolu biraz ara vermek ve şehir dışında bir yerde düşünmek için yola çıkmaktır.  Ayrıca terapötik yazı uygulamasını da deneyebilirsiniz.  Size uymayan her şeyi bir ay boyunca kağıda yazmak: korkularınız, görevleriniz ve hedefleriniz, sonunda gerçekten istediğiniz şeye geleceksiniz.  Kabuk ortadan kalkacak, gerçekten neye ihtiyaç duyulduğunu anlamanız gerekecek. 

 

İKİZLER BURCU SAĞLIK

İkizler uçlarda yaşamayı severler, bu yüzden vücutlarına uygun bir uykuyu kolayca reddedebilir, öğün atlayabilir, sporu görmezden gelebilir, derler ki, her zaman yapacak daha önemli ve ilginç şeyler vardır.  Zihinsel ve fiziksel aktivitenin birleşimi olmasına rağmen, gücü hızla geri kazanmanın ve ihtiyaç duydukları tonu elde etmenin yolu.  Ve bu uygulamaları 2021'de başlatırsanız, sağlık sigortası satın almanıza gerek kalmayacak.  Peki, alerjilerin alevlendiği dönemlerde kendinize iyi bakmaya çalışın.

 

İKİZLER BURCU FİNANSAL

İkizler, paraya karşı oldukça kolay tavırlarıyla, küçük masrafların olmadığını anlama zamanıdır, çünkü onlar yüzünden büyük meblağlar hiçbir yere gitmez.  İkizler, tasarrufla ilgili her şeyi rasyonel olarak anlayarak büyük ölçekte para israf etmez, ancak aniden kısıtlamayı bilmiyorlar.  Ve sonra tüm maaşın nereye gittiğini anlamıyorlar mı?  Kahve ve küçük zevkler için.

İkizler 2021'de bazı büyük mali hedefleri tamamlama fırsatına sahip olacak: Kazançlara önemli faydalar sağlayacak alternatifler olacak ve bu, tasarrufların her tür harcama için geçerli olduğunu hatırlamanız gereken yer.  Sadece çok sevilen bir şeyi gözden kaçırmamaya değer. Bir restorana gitmek gibi.  Yıl sonunda, bu işaretin temsilcilerinin beklenmedik masrafları olacak ve gizli birikim işe yarayacak.  Önceden para biriktirmeye başlayın.

 

 

YENGEÇ BURCU ERKEĞİ

Kış aylarında ve baharın bir kısmında, hiçbir yerde durmayan bir tramvaya biniyormuş gibi hissedecekler.  Bazı olaylı hayatlar geçiyor ve onlar sadece mevcut sorunları çözmek ve çok çalışmakla meşguller.  Biliyorsunuz, yılın sahibi Buğa, böyle bir gayreti takdir edecek ve ilkbaharda Yengeç aniden çok başarılı bir şekilde çoğaltabileceği bir terfi veya büyük bir gelir alacak.  Yengeçler o kadar ilham verecek ki, sonbaharda kendisini bir şeyle memnun etmek için şiddetli bir arzu hissedecek.  Yani bunu yapmanıza gerek yok.  Hiç şüphe yok ki bu paranın bir kenara bırakılması gerekiyor, daha sonra çok ihtiyaç duyulacağı zaman gelecek.  2021, Yengeç adamı için bilgi aktarımı açısından çok verimli bir yıl olacak.  Bu işaretin temsilcileri, belirli bir alandaki deneyimlerinin bu kadar talep göreceğinden bile şüphelenmediler.  Dahası, doğru formatta paketleyerek (dersler, çevrimiçi eğitim, koçluk), karlı bir şekilde para kazanabilecekler.

Çok önemli bir not: Herhangi bir belgede daha dikkatli olması gerekir ve herhangi bir şeyi imzalamadan önce avukatlara danışmak daha iyidir.

 

 YENGEÇ BURCU KADINI

 Yengeç kadını bir yandan savunmasız ve şüpheli, diğer yandan duygusal ve çok nazik.  Eğer kırılırsa, o zaman Yengeç kadını bunu asla göstermeyecek, sadece yalnız bırakılması duyguları açığa çıkaracaktır.  Başkaları, içinde neler olup bittiğini asla belirleyemez, çünkü duygularını bir eğlence maskesinin arkasına gizleme eğilimindedir, ruhunda üzüntü olsa bile gülümseyecek ve şaka yapacaktır.  Duygularını konuşamama, birçok yönden tüm sorunlarının kaynağıdır.

Ve bu işaretin temsilcileri gerçekten ne htikleri hakkında konuşmayı öğrenirlerse, hayatları çok değişecek.  

2021'in sahibi - samimiyeti seviyor ve bu yola girenlere yardım etmek için mümkün olan her şeyi yapacaktır.  Fakat!  Dahası, bu yıl bir Yengeç kadını baş döndürücü bir romantizm yaşayabilir ve bu ya işte ya da iş gezisinde gerçekleşecek.  Bunun ne tür bir sona ulaşacağı, yalnızca bu işaretin temsilcilerinin kararına bağlıdır ve kabul etmeden önce beş kez düşünmeniz gerekecektir.  Evli kadınlar, küçük bir aile krizinden sonra ikinci balayına başlayacaklar.  Yengeçlerin kocası iltifat ve sevgi gösterilerinden mahrum kalmazsa uzun bir süre  pozitif enerji  bitmeyebilir.

Yengeç kadınlarının çocukları birdenbire ilk başta gösterilmeyecek bir yeteneğe sahip olabilir.  Açmak için zaman ve enerji harcamak çok önemlidir, bu çocuğunuz için harika bir gelecek olabilir.

 

YENGEÇ BURCU SAĞLIK

 Sürekli iç çelişkiler nedeniyle, Yengeçlerin sinir sistemi sürekli tetiktedir.  Bu burcun etkilenebilirliği, şüpheciliği nedeniyle, küçük rahatsızlıklar bile ciddi sorunlara çeviri bilirler. Sık sık düşündükleri bir hastalığı "kazanma" eğilimindedir, bu nedenle 2021'de yapabilecekleri tek doğru şey, sağlıkları konusunda ayık olmak ve gereksiz paniğe teslim olmamaktır.  Yengeçler için, iç sakinlik ve bir hedef önemlidir, o zaman tüm çabalar bir sonuca ulaşmaya yönlendirilecektir.  Ve doktorlara gitmek için zaman olmayacak.

Ve bir şey daha: böbrekleri ve karaciğeri aşırı yüklememeye çalışın.

 

YENGEÇ BURCU FİNANSAL

 2021 yılında, Yengeçler kendilerini uzun süre sınırlayan tavırları kırabilecek.  Bu işaretin temsilcileri parasız, bağlantısız, birikimsiz, çok fakir ve hasta olmaktan korkmayı bırakacak.  Hayat onlara her zaman, farklı, daha iyi sonuçlar elde etmek için şu anda hızlı ve hızlı bir şekilde ilerlemeleri gerektiğine dair ipuçları verecektir.  Ve korkularının üstesinden gelerek gerçekten "ateş edebilirler".  Kariyerde, finans sektöründe ve büyük alımlarda yeni sonuçlar olacaktır.  Tüm bunlar, Yengeçleri akıllıca biriktirme ve yatırım yapma yeteneği ile çarpılacaktır.  Bu işaretin temsilcileri birikimlerinde her zaman biraz hayır kurumlarına verilmesi veya sevdiklerine yardım edilmesimi unutmamalı. Bu iyilikler, yeni pozitif enerjinin  hayata geçmesi için sürekli olarak akması gereken enerji akışlarıdır.  Bu konudaki yaklaşımlarını değiştirir değiştirmez, onlar için her şey daha kolay olacaktır.

 

 

ASLAN BURCU ERKEĞİ

Aslan adamları bir şekilde günlük yaşamın sıkıntısıyla yüzleşmek zorunda kalacak: her gün tatil yok.  Aslanlar günlük yaşamdan ve gri günlük yaşamdan nefret eder, ancak yüksek sonuçların yattığı inatçı tekrar kararlılığındadır.  Daha sabırlı olmak - başarıyı bilirler.  Aslanlar her zaman ödünç alınan paraya karşı ihtiyatlı davranırlar ve Öküz Yılı'nda bir kredi kartı kullanarak gerçekten kabul etmek isteyecekleri birkaç cazip teklif alırlar.  Bunu yapmadan önce iyi düşünün.  Bu almaya değer bir risk değil.

Kişisel alanda,  Aslan erkekleri her zamankinden daha fazla büyüleme ve güzel bakma yeteneğine ihtiyaç duyacaklar.  Bu gururlu işaretin ilgisini çekecek olan kız, cesaret ve sabır gösterirseniz, o zaman karşılıklılık tamamen beklenebilir.  Fakat!  Zaten güzel bir çiçek seçtiyse, diğer buketlere bakmamalısınız.  

 

ASLAN BURCU KADINI

 Dişi aslan kadını tiyatro galerisinde asla göremezsiniz, parıldamaya ve ilgi odağı olmaya alışmıştır.  Neşeli, arkadaş canlısı, şirket ruhu ve modacı, bazen sonsuz bir tatil için çabalarken gerçeklik duygusunu yitirir ve bu nedenle, sıkı çalışmayı ve azmi seven bir hayvan olan Öküz yılında, Dişi aslan hayata yaklaşımını yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaktır.

Baharın sonunda, bu işaretin temsilcileri, harcamalarını büyük ölçüde azaltmaya zorlayacak bir tür finansal fiyaskoya bile gelecekler.  Ancak yaz sonunda, yetenek ve doğal girişim sayesinde, parasal dengeyi ve gönül rahatlığını yeniden sağlayabilecekler.  Yıldızlar, Aslan kadınlarına yolculukta bir yerlerde başlarına gelecek kader, bir tanıdık vaat ediyor ve buradaki asıl şey ormanı kırmamak.  Herhangi bir sert karar ve aceleci sözler, uzun süre pişman olacağınız izlenimlerinizi mahvedebilir.

Ayrıca, bu işaretin temsilcilerinde dekorasyon için susuzluk uyanacak.  Orijinal aksesuarları, mücevherleri diğerlerinden ayıracak her şeyi gönülden sevecekler.  Bazen tek neşe kaynağı bu olacaktır.

Ancak genel olarak, uzun bir süre umutsuzluğa kapılmak, Aslanın doğasında değildir. Yıl sonunda kader onlara iyi bir hediye sunmayı vaat eder.  Beklenmedik peşin bir ödeme ola bilir.  Ancak daha sonra bunun için Yaradana teşekkür etmeyi unutmayın.  Belki hayır kurumuna para göndererek veya birine destek sağlayarak.

Evli kadınları için yıl, eşleriyle ilişkileri güçlendirmeyi vaat ediyor.  Ancak yine de özgürlük eksikliği duygusundan uzak durmaları daha iyi.  Önerimiz, eşinizle oturup arzularını söyleyebildiğin zaman manevi huzur bulacaksınız.

 

 

ASLAN BURCU SAĞLIK

 Aşırı beslenme ve diğer zevkler, sporu görmezden gelme, fast food tutkusu Aslanın vicudu için zararlıdır ve konuyu yaşam tarzlarıyla ciddi şekilde yeniden gözden geçirmeleri, en azından fiziksel aktiviteyi eklemeleri gerekir.  Gece yarısı TV şovları izlemek ve arkadaşlarla takılmak uyku standartlarınızı bozduğundan, günlük bir rutin uygulamak gereksiz olmayacaktır.  Solunum yolu hastalıklarına dikkat etmek iyi olur, bunlardan herhangi biri kolayca kronik hastalığa dönüşebilir.

 

ASLAN BURCU FİNANSAL.

Aslanlar paranın tükenemeyeceği içsel bir duyguyla yaşıyor, bu yüzden kolayca borç veriyor, arkadaşlarına para ödüyor, şevkle alışverişe düşkün.  Bununla birlikte, paraya bu kadar kolay bir tutum, yılın gayretli patronunun Öküzün beğenisine olmayacak ve bu işaretin temsilcisi mahsur kaldığında birkaç durum yaratacak.  Ve eğer Aslan bunu ilk kez saçma bir kaza olarak görürse, o zaman bu durumun tekrarı ona nasıl hala bir finansal yastığa sahip olunacağını düşündürür.  Ama aslında Aslanın finansal inançlarıyla ciddi şekilde çalışması gerekiyor.  Tasarruf ve yatırım, bir anda parasız kalmama arzusu değil, bir yaşam stratejisi haline gelmelidir.

Bu arada, yılın ikinci yarısında, bu yaz burcunun iyi bir yatırım yapma fırsatı olacak. Aslanlar projenin başlamasından kısa bir süre önce bunun için paraya sahip olacak.  Zor bir seçim yapmak zorunda kalacaklar. Kendilerine harcamak veya başarı garantisi olmayan yeni bir girişime yatırım yapmak sorusu. Size kalmış, ancak yüksek gelirli herhangi bir yatırımın her zaman riskli olduğunu unutmayın, ancak neden denemiyorsunuz?

Ve bir şey daha: Aslanların uzun süredir onlardan bir şeyler satın almalarını isteyen çocukları varsa, bunu yaptığınızdan emin olun, bu hediyenin neşesi size gerçekten ihtiyacınız olacak kadar büyük bir enerji verecektir.

 

BAŞAK BURCU ERKEĞİ.

 Başakların o kadar sınırsız bir sabrı vardır ki, tek başlarına uzayı fethedebilirler, henüz kendilerine bu görevi koymamışlardır.  Çok hırslılar, titizler, bir şey bilmiyorlarsa durumu zorlaştırırlar.  Başaklar neredeyse her zaman kendi alanlarında mükemmel uzmanlardır Hesaplamalarında, bu işaretin temsilcileri neredeyse duygulara ve sezgiye güvenmezler ve bazen iyi danışmanlar olabilirler.  Ve Başak adamları 2021'de sadece iyi yaşamayı değil, aynı zamanda ruhun, kalbin sesini dinleyebileceklerini öğrenirlerse, o zaman hem manevi hem de profesyonel olarak tamamen farklı bir seviyeye yükselebilecekler. Meditasyon uygulaması veya spor yapmalarıda önerilir.

Bu arada, bu burçta doğan erkekler kendi içlerinde empati geliştirebilirlerse, bu kadınlarla ilişkilerini büyük ölçüde etkileyecektir.  Kadınların onlara nasıl daha fazla ilgi göstermeye başladığını çabucak fark edecekler.

Ve bekar Başak erkekleri için bu tek kişiyi seçme şansı ise, o zaman evli erkekler için ailedeki sorunlarla işaret ediyor.  Uzun zamandır inşa ettiğin hayatı yok etmemeye çalış.  Geliştirilen bu duygusal duyarlılık, evliliği güçlendirmek ve aile ile daha fazla yakınlık yaratmak için kullanılabilir.

 

BAŞAK BURCU KADIN.

 Başak kadınlarının hayatı asla sıkıcı değildir.  Parlak bir görünüm, göstericilik, herhangi bir muhatabı büyüleme yeteneği, bir yandan çok sayıda hayranı çeker ve diğer yandan, bu işaret altında doğan kadınların genellikle aşkta hayal kırıklığına uğramasına neden olur.  Ve yılın başında, bir sonraki romantizmin yasını tutacaklar, kendilerine kişisel mutluluk verilmediğine dair tam bir güven içinde olacaklar.  Ama boşuna!  İlkbaharda, onlara güçlü bir şekilde ilham verecek. Ve aniden "standart bir senaryo" gibi görünmeyecek bir kişi var ve onunla Başak kadınları uyumlu ilişkiler kurabilecek.  Önemli olan tekrar güvenmekten korkmamak.

Başak kadınları için bir yıl maddi olarak çok başarılı geçecek.  Tasarruf etme istekleri, karlı bir şekilde yatırım yapabilecekleri veya iş dünyasına yatırım yapabilecekleri bir yol açacaktır. 

 

BAŞAK BURCU SAĞLIK.

 Başaklar sağlıklarına özen göstermekten çok hoşlanırlar ve herhangi bir hastalık belirtisi bulurlarsa, hemen kendilerine bir dizi farklı tanı koyarlar.  Bu nedenle, bu işaretin temsilcilerinin her zaman çeşitli ilaçlarla birlikte bir ilk yardım çantası taşıma arzusu: her ihtimale karşı!  Ve çoğu zaman bu öngörü sadece Başaklara değil, etrafındakilere de yardımcı olur.  Örneğin, bir gezide.  Ancak ilaç kutularını dikkatlice düşünürseniz, asit dengesizliğini etkileyen müshilleri ve ilaçları buradan güvenle kaldırabilirsiniz.  Başaklar bu ilaçları, zayıf bağırsaklarına zararlı oldukları ve yarardan çok zarar vermeyi tercih ettikleri için ancak çok aşırı durumlarda kullanabilirler.

Ek olarak, vücudun normal çalışması için, bu sonbahar burcu, Başak burcunun sürekli olarak bulunmadığı çok sayıda proteinli gıdaya ve D vitaminine ihtiyaç duyar.  Diyetinizi eksik hmemek için yapılandırmaya çalışın.  Daha sık güneşte olmaya çalışın.

 

 

BAŞAK BURCU FİNANSAL.

 Başakların yetenekli şahsiyetler olmasına ve büyük bir hedef için çaba göstermeye hazır olmalarına rağmen, kendilerini para kazanmaya adamak onların sevinci değildir.  Sadece var olma haklarıyla rahatlamaya layık olduklarına ve zeka ve eğitim seviyelerinin sorunsuz bir şekilde para kazanmalarına ve çoğaltmalarına izin vereceğine inanıyorlar.  Ve çoğu zaman olmuyor.  Bu işaretin temsilcilerinin hayatında mahsur kaldıklarına dair bir durum hayal etmek zor.  Ancak 2021'de böyle bir olay yine de olabilir.  Bunun nedeni, bir tür “nakit açığı” veya finansal yönde yanlış dağıtılması olabilir.  Başaklar bu dönemi sabırlı keçmeli ve her zamanki rahatlık düzeylerini geri kazanmak için her türlü çabayı göstermeleri gerekecek. Bir noktada sorumluluklarının bir kısmını diğer insanlara devretme eğiliminde olacaklar. Bu sorunu çözmez ve ilişkiler tamamen mahvolabilir.

 

TERAZİ BURCU ERKEĞİ.

Sıradan şeylere alışılmadık bir yaklaşım, yüksek düzeyde zeka ve pratiklik, insanları her ortamda Terazi olarak ayırır.  Ve bu işaretin temsilcileri için en önemlisi olmak önemlidir.  Fakat onun böyle tanınması için, Terazi'nin sorumluluk alması ve harika sonuçların uzun vadeli çabalar gerektirdiği gerçeğini kabul etmesi gerekecektir. Bazen herkesi yenemeyeceksin düşüncesini kabullenmek zorunda.  Terazi adamları unutmamalı yılın patronu olan Öküz bu tür numaralardan hoşlanmıyor!

Teraziler aşk ilişkilerinde şımarıklığa tahammül etmez, bu nedenle, partner bazı duygusallık belirtileri göstermeye çalışır çalışmaz, ilişkiyi derhal bitirecekler.  Tahmin edebileceğiniz gibi, böyle bir yaklaşım uzun vadeli ilişkilere katkıda bulunmaz. Sonbaharda Terazi adamları kişisel bir kriz yaşarlar.  Kendilerini çok yalnız hissedecekler ve bu aynı zamanda bir işaret.  Uzlaşmalarla ve diğer kişinin farklı olabileceğini kabul ederek ilişkiler kurmayı yeni bir şekilde öğrenmeleri gerekecektir. 

Bu yıl bitmemiş işi bırakmamaya çalışın, sizden enerji çekecekler, sizi ilerletmesi gereken düşünceleri alacaklar.  Her şeyden önce,  borçlarınız varsa kapatın ve borç almamaya çalışın.  

 

TERAZİ BURCU KADINI.

Terazi burcu kadınları çekici ve eğlenceli.  Hayatın her yönünde güzelliğe bayılırlar: mobilya, giyim, çevre. Empati kurarak bildikleri için insanlar içgüdüsel olarak onlara çekilir.  Fakat Terazi burcu kadınları aynı zamanda her zaman bir seçim yapmanın çok zor olduğu kişilerdir. Çok zaman  bir noktada  kalben "hayır" diyemeyecekleri rastgele karakterler vardır.

Herkesi memnun etmeye çalışan, kimseyi kırmamak için Terazi kadınları genellikle kendilerini kaybederler.  2021 yılı bu işaretin temsilcilerinin yaşamlarinda açıkça belirtmesi gereken olaylar ortaya çıkacak.  Bu aynı zamanda sevdiklerinizle ilişkiler ve yaşam alan için de geçerlidir. 

Yılın ikinci yarısında Terazi burcunda ani bir romantizm yaşanabilir: belki eski bir duygu parlayabilir ya da yeni bir duygu, ancak bir nedenden dolayı şimdi aşk zamanı olmadığına düşünecekler.  Ama boşuna, bu kişi hayatınıza çok sıkı bir şekilde girebilir.

Mali durumlara gelince size yeten paranı bırakıp, fazla para peşinde koşmaya çalışmamalısınız, çok yorulacaksınız, bu da size neşe getirmeyecekleri anlamına geliyor.  Kendiniz hakkında her şeyi kendiniz bilirsiniz düşünceleri, küçük ama özel sevinçler ve aynı zamanda güzellikle de ilişkilendirilirlerse, size daha keskin bir mutluluk hissi verirler.  Öyleyse, düşüncelerinizi kullanın.

 

TARAZİ BURCU SAĞLIK.

Terazi burcunda doğan insanların güçlü insanlar olmasına ve kronik rahatsızlıklara duyarlı olmamalarına rağmen, 2021'de bazı küçük yaralar daha da kötüleşecek ve bu da zamanında tedavi edilmezse çok daha ciddi sonuçlara yol açabilir.  Bu, internetten gelen tavsiyelere göre tedavi edilmekten, daha güvenli olması için doktora gitmeleri daha iyi seçenektir.  Öküz Yılı'nda bile, Terazi'nin yaralanma olasılığı yüksektir, bu nedenle aralarında aktif spor hayranları, özellikle de dağ sporları varsa, o zaman kendinize iyi bakmak daha iyidir.

 

 TARAZİ BURCU FİNANSAL.

Finansal açıdan 2021'deki Terazi burcu genel olarak istikrarsızdır ve pek tahmin edilemez.  Bu işaretin temsilcileri hem gelir düzeylerini artırma şansına hem de büyük kayıp riskine sahiptir.  Yıldızlar, iflasa yol açabilecek yatırımlardan ve ticari girişimlerden kaçınmayı tavsiye ediyor.  Artı, Terazinin yaz ayları para konusunda anlamsız olabilir.  Bu zamanda, zihinlerinde bir tür bulanıklık bulacaklar ve gelecekte pişmanlığa neden olacak pahalı bir satın alma yapabilirler.

 

 

AKREP BURCU ERKEĞİ.

 Akrep adamları: "Kurallar onları kırmak için vardır" sloganıyla yaşarlar, bağımsız ve amaçlıdırlar, ilerlemeye alışkındırlar.  Öküzün bu yaşam tarzını seveceğini düşünüyor musun?  Bu nedenle 2021'de Akrep adamları uzlaşmayı, sadakati ve sabrı öğrenmek zorunda kalacak.  Ve iyi öğrenciler oldukları unutulmamalıdır.  Yazı geçirdikten sonra yeni bir büyük projede şekillenebilecek bir girişimci enerji, iş coşkusu dalgası hissedecekler.

 Ancak dikkatli olun ve özellikle parayla ilgiliyse yeni insanlara daha az güvenin ve kaderin işaretlerini dinlemeyi öğrenin.  Yani, örneğin, Yaradan size aniden ne tür bir yolculuğa çıkmanız gerektiğini ima edecek, çünkü içinde sizi bekleyen bir buluşma var, bu da onunla birlikte tüm hayatınız boyunca hayalini kurduğunuz başka bir tanıdığınızı çekecek.  Ancak bu iletişimin nasıl sonuçlanacağı tamamen Akreplere bağlıdır, bu yüzden kibar olmaya çalışın ve omuzunuzdan kesmeyin.  Genel olarak, yiğitlik asla gereksiz değildir.

 

 

AKREP BURCU KADIN.

Bir Akrep kadını için sevmek ve sevilmek çok önemlidir.   Sevgiyi kalben eğer hissederlerse, hayatlarına iyi yansayar. Buda onları her türlü başarı kazandırır.  Dahası, Akrep kadınları çok amaçlıdır, hızlı sonuçlara odaklanır, zorluklara teslim olmazlar.  Ama bir "ama" var: bu işaretin temsilcileri tek başlarına uzun bir yolculuğa çıkamazlar, bu yüzden kendileri için belirledikleri hedefler ne olursa olsun, yakınlarda elini tutacak biri olmalıdır.  Başaracağını söyleyen kişi.

 2021, yeni bağlantılar kurmanın, arkadaş edinmenin, kendinizle ve başkalarıyla daha derin etkileşim kurma yılı olacak.  Kolay bir süreç olmayacak ama bu işarete çok şey katacak.  

Bazeb başarısızlıklar normaldir, çünkü bunlar aynı zamanda büyüme aşamalarıdır. Bu aşamalar 2022'de sizi VIP sınıfı bir koltuğa götürecek.  Kendiniz ve genel olarak insanlar hakkında çok şey anlayacaksınız.  

 

AKREP BURCU SAĞLIK.

 Akrepler, herhangi bir hastalığı düşünce gücüyle yenebileceklerine ve yatak istirahati ile vakit kaybedecek hiçbir şey olmadığına inanır.  Ve bu boşuna.  Bağışıklık sistemini sürekli olarak güçlendirmek ve zamanında bir doktora danışmak bir tek onları viruslarda kurtara bilir.  Ancak, Akrepler hastalığın ilk belirtilerini gözden kaçırmazsa, hemen tedavi edilmeye başlarsa, çok hızlı bir şekilde iyileştikleri unutulmamalıdır.

Akreplerin kırılganlıkları üst solunum yolları ve böbreklerdir. Çok zaman ilk darbeyi soğuk havada alırlar.  Bu nedenle, bu işaretin temsilcilerinin kendilerini herhangi bir soğuktan korumak için çabalamaları gerekir.

 

AKREP BURCU FİNANSAL.

 Yıldızlar, Akreplerin her zaman parayla olduğunu, fonlarının sürekli hareket halinde olması gerektiğini söylüyor.  Bu işaretin temsilcileri ne kadar çok yatırım yaparsanız, o kadar çok geri döneceğinizi iyi anlamalıdırlar.

Akrep işadamı tam olarak ne kadar parası olduğunu bilmiyor: Sonuçta, hareket halinde olan sermaye kendi hayatını yaşıyor, her saniye büyüyor ve bazen tam tersine ola biliyor.  Bu burcun altında doğanlar arasında birçok banka çalışanı, ekonomist, finansör var.  Akrep bankalar aracılığıyla, kendisinin sahibi olmadığı, büyük miktarda para harcıyor, ancak bu akışla sürekli temas halinde, onu kutuplaştırıyor.

Ancak Akreplerin finansal yaşam tarzını kopyalamak işe yaramaz, büyük olasılıkla onu takip edenler mahvolacak.  Yani para kazanmak ve biriktirmek bir yetenektir.  Yılın sonbaharı hayatında neredeyse finansal bir dipte olacakları birkaç durum olacağı korkusu ola bilir.  Ama mucizevi bir şekilde, onlar için zor olsa da, buradan çabucak çıkabilecekler.  Sevdiklerinizi isteğe bağlı ama çok iyi bir hediye ile memnun etmeye çalışın, onlara verdiğiniz neşe yüz kat size geri dönecektir.

 

YAY BURCU ERKEĞİ.

Evren, bu burcun temsilcilerinin "eylem" ve eğlenceye taptığını bilerek, zevk ve görev arasında bir seçim sunarak Yay burcu adamlarını tüm yıl baştan çıkaracaktır.  Ancak unutmayalım ki, yıl Boğa'nın himayesi altındadır, böyle bir anlamsızlıktan hoşlanmıyor. Yaylar işe, yeni başarılara yönelebilirse daha iyi olur.

Bu yıl Yay burcu erkekleri ya yeni bir sporla ya da biriken olumsuzlukları atıp iradelerini güçlendire bilecekleri başka bir aşırı hobiyle ilgilenecekler.

Bu işaretin temsilcisi, kendisi hakkında, kaderi hakkında konuşmayı seviyor.  Bunu sık sık açık bir şekilde yapıyor, sözlerinde övünme bile var.  Ancak bu, çok sayıda kadının onun etrafında birikmesini engellemiyor ve hepsi onun hayatındaki ana rolü üstleniyor.  Bu 2021'de birkaç tatsız duruma neden olacak ve Yay burcu bir erkeğin bu hassas olaylardan nasıl kurtulacağı yalnızca karar verme konusundaki kararlılığına bağlı.  Sadece "biraz dürüst" olamayacağınızı unutmayın, seçiminize sadık kalmalı ve yarı önlemleri kabul etmemelisiniz.  Sadece kimseyi gücendirmemeye çalışın, ne tür bir duyarlı karmanız olduğuna dair hiçbir fikriniz yok.

Bu arada, Yay burcu bir adam, yalnızca hayata dair temel bakış açısının çakıştığı bir kadınla uzun vadeli bir ilişki kurabilir.  Zaten yakınınızda bir tane varsa, başka bir şey aramayı bırakabilirsiniz.  Hazinenizi zaten buldunuz.

 

YAY BUCU KADINI 

Size hayatınız sıkıcı ve monoton görünüyorsa, yakınlarda bir Yay kadını olup olmadığını görmek için etrafınıza bakın. Çünkü bu işaretin temsilcileri etrafında hayatın tüm hızıyla ve sınırın ötesinde olduğu.  Okyanuslar birbirine yaklaşsa ve şehirler çökse bile, Yay burcu kadını olduğu yerde duracak.  Saçından suyu alacak ve: "Kahretsin, biraz ekmek için gittim!" Diyecek.  Önemli olan ekmek kaybetmeyecek.  

Ancak bu burcun bir dezavantajı da var: sorumsuzluk ve sabırsızlık.  Onları kontrol altına almayı öğrenmezse, bu 2021'de ciddi sonuçlarla tehdit ediyor.  Yılın sahibi Boğa, ağır sınavlarla çıkacak önüne ve Yay burcu kadını, tam olarak sınavlardan kaçmak zorunda kalacak.  Daha önce her şeyi basitçe kabul edip serbest bırakmanın mümkün olduğu yerlerde, şimdi cevap vermelisiniz.

 Hayatın bu tür zikzak anlarında, elleriyle ve ev için bir şeyler yapmak Yaylara büyük ölçüde iyi gelir.  Temizleme, mücevher oluşturma, nakış olabilir - bu işaretin temsilcilerinin huzursuz beynini serbest bırakabilecek her şey. Ve belki de, görünüşünüzdeki bir şeyi değiştirme zamanı gelmiştir, uzun zamandır bunu yapmadınız. 

 

YAY BURCU SAĞLIK.

 Yay, kaderi harekete geçirmeyi sever, nadiren dinlenir.  Sağlığına rağmen bu işaretin temsilcileri arasında, bu yıl biraz zor. Kalça eklemleri, bacaklar, sakrum, kalça ve uyluk kasları bölgesinde, özellikle alt vücutta çıkıklara, kas hasarına neden olan düşme olasılığının arttığı görülmektedir.  Önemli not. 2021'de Yay'ın çok iyi sağlığını koruması gerekli. 

Ayrıca, bu sonbahar burçları karaciğer, safra kesesi, gastrointestinal sistem hastalıklarına yatkındır, kan dolaşımı, kan damarları ile ilgili problemleri olabilir.  Ancak, vücudu sürekli olarak güçlendirirseniz ve altı ayda bir doktorlar tarafından tam bir muayene yapılırsa tüm bunlardan kaçınılabilir.

 

YAY BURCU FİNANSAL.

Yay, belirledikleri görevler onlara ilham veriyorsa finansal bir sonuç için çalışmaya hazırdır.  Ancak aynı zamanda katı çerçeveleri ve zaman kısıtlamalarını da kabul etmiyorlar.  Kabaca konuşursak, Yaylar bir programa göre yaşamak onlara göre olmadığından, nadiren iyi ofis çalışanları olur.

 2021'de yeni, gelecek vaat eden bir iş kurma fırsatına sahip olacaklar, ancak bu işaretin temsilcilerinin büyük sıkıntı içinde olduğu öz disiplin konusunda çok çalışma gerektirecek.  Ödünç alınan fonlara güvenmemeye çalışın, ancak kendi başınıza bir iş kurmaya çalışın, yalnızca aşırı durumlarda kredilere başvurmalısınız.  Yeni iş kurma zamanında kimseye güvenmeyin ve tüm tahminleri üçüncü şahıslarla kontrol edin. 

Önemli not: 

Yılın ilk yarısında Yay finansla ilgili zor anlar yaşayacak ve tüm bu sorunları yazdan önce kapatmayı başarırlarsa, o zaman güçlü bir yükseliş olacak, eğer işe yaramazsa, o zaman çıkması uzun zaman alacaktır.

 

 

OĞLAK BURCU ERKEĞİ.

Oğlaklar 2021 ci yılda her zaman her şeyi çok ciddiye alıp, doğru yapacaklarını ve hata işlerini garanti etmeleri gerekir. Haftanın ilk beş  gün durmadan çalışırsa, sorunları çözmey zor olmayacaktır.  

Fakat Oğlaklar yaşam boyu tam anlamıyla mutlu olmamıştır, ancak hayatla daha basit bir şekilde nasıl ilişki kuracağını bilenler, kendi huzurlu hayat yolunu bulur.  2021 yılında Oğlak burcu erkekleri bu beceriyi öğrenirlerse, hayatları yeni renklerle renklenecek.  Yılın ortasında, bu işaretin temsilcileri kendilerini yalnızca içsel ısrarlarını göstermekle kalmayıp, aynı zamanda başka bir görüşe müzakere etme ve güvenme yeteneğini de göstermeleri gerektiğinde şiddetli bir rekabet durumunda bulacaklar.  Ve burada hazır cevaplar yok, sağduyu ve sezgilerle yönlendirilerek hareket etmeniz gerekecek.

Ayrıca haftada en az bir kez ailenizle aramalar ve bir sebeb beklemeden birlikte olmaya zaman ayırmaya çalışın.  Bu yakınlık ailenizi daha da huzurlu yapacak.

 

OGLAK BURCU KADINI.

 Her insanın hayatında, şansın ellerine geçtiği bir dönem vardır.  Oğlak burcu kadınları için bu şans 2021 yazı olacak.  Evren önceden hediyeler gönderecek: 

Yeni tanıdıklar, doğru alışverişler, geziler, para konuları.  Oğlakların alışık olduğu yaşam standardını korumak için çok çaba sarf etmeniz gerekecek.

El becerisiyle kendinize bazı ayrıcalıklar kazanmaya çalışarak , çok da rahat, özgüvenli olmamaya çalışın.  Yılın patronu Öküz bu tür eylemleri hiç onaylamıyor. İstenen hedefe doğru adım adım, sessizce, telaşsız bir şekilde yürümek daha iyidir.

Bu işaretin evli olmayan temsilcilerinin daha yumuşak olmayı öğrenmeleri gerekir, bağımsız ve gururlu görünümleri genellikle beyleri korkutur.  

 Öküz yılı evli Oğlaklara eşin akrabalarıyla ilişkileri geliştirmeyi tavsiye ediyor.  Yaşamanız sizin için çok huzur dolu olacak.  Buna gerek duymasan bile, sen iyi ol, iyilik yap.

 

OĞLAK BURCU SAĞLIK.

 Öküzün sert ve yoğun enerji titreşimleri bu burcun temsilcilerini hastalandırır, bu nedenle Oğlakların en savunmasız yerleri kemikler, dişler, bağlar ve deridir.  Bu işaret altında doğan insanlar için en tipik olanı, cilt hastalıkları, Diş hastalıkları , osteokondroz, siyatik, eklem romatizması, artrit ve  artroz, iskelet sistemi hastalıkları, kemik kırıkları, ürolitiyazis, safra kesesi hastalığı, tuz birikintileri, soğuk algınlığı. 

Oğlak burcunun bu talihsizliklere karşı çıkabileceği tek şey, sağlıklı bir yaşam tarzı seçmek, stresi en aza indirmek ve bir doktor tarafından düzenli muayene yapmaktır.  Bu işaretin temsilcilerindeki hastalıklar aniden ortaya çıkmaz, öncesinde bazı endişe verici enerjileri bulunur.  Unutmayın...

Böyle bir durum hemen bir uzmanla iletişime geçmenin bir nedenidir.  2021'de safra kesesi ve böbrekler en savunmasız noktalar haline gelebilir.

 

 

 OĞLAK BURCU FİNANSAL.

 Gerçek şu ki Oğlaklar, belki de genç yaşlardan itibaren parayı çok ciddiye alan tek burçtur.  Hayatında, "aranıyor" prensibine dayalı kendiliğinden satın alımlar imkansızdır, çünkü tüm para hesaba katılır ve bir tür küresel hedef için bir kenara bırakılır.  Dahası, bu işaretin temsilcileri giderleri ve gelirleri takip etmek için çok tembel değiller.  Bu cimrilik değil, stratejik düşüncenin bir tezahürüdür.

Paranın çalışması ve daha fazla kar elde etmesi gerektiğine inanıyorlar.  2021'de size garip olan, bu rasyonalistlerin mali konularda bu kadar şanssız olacağı gerçeği olacak.  Gerçekten üzücü de olsa, Öküz tüm yılı boyunca, rahatlamalarına izin vermeyecek, öngörülemeyen masrafları ortaya çıkacak.  Ne kadar kazanırsa kazansınlar ciddi yatırımlar gerektirecek sorunlar ortaya çıkacaktır.  Ama bunun avantajları da var: Oğlak burcunun bilincini güçlendirecek ve onları rasyonellikleri hakkındaki görüşlerini yeniden gözden geçirmeye zorlayacaktır. Buda onlara büyük bir sınav olmuş olacak.

 

KOVA BURCU ERKEĞİ.

 Kova burcu adamları, diğerlerinin çıkmaza girdiği fırsatları görür.  Buna, temsilcisinin birçok projeyle ne kadar sürekli meşgul ve yakıcı olduğunu anlamak için bu işaretin "çok işlevliliğini" ekleyin.  Ancak, bu fazla istihdam ve para kazanma arzusu Kova burcuna büyük başarı getirmeyecek: projeler ya tükenecek ya da fon kaybedecek.  Tek bir çıkış yolu var: en doğru seçeneğe odaklanarak bazılarını dondurmaya çalışın.

 Kişisel yaşamlarına gelince, Kova burcu adamları çok eşlilikleri konusunda hiçbir şey yapamayacaklar: 

-Romanlara karışacaklar, tüm sinirlerini yıpratacaklar, yeniden bir ilişkiye başlamak için zaman ve kaynak kaybedecekler.  Ama orada bile mutluluk ve rahatlık bulamayacaklar.  Kova burcunun eski bir aşkı unutmaması ve her zaman onu arıyor olması mümkündür. Ancak şimdi yeni bir huzur zamanı.  Bırakma tekniğini yapın. Yapar yapmaz hayatınıza, çevrenize iyi bakın sizi bekleyen huzur dolu bir aşk var.

 

KOVA BURCU KADI

 
Etiketler: “Hasan, Hasrat”linin, 2021, Astroloji, Burç, Yorumları,
Yorumlar
Haber Yazılımı