Haber Detayı
11 Ekim 2021 - Pazartesi 10:04 Bu haber 867 kez okundu
 
İşbirliğinin Artması Gerek
Diriliş Eğitim Sen-Eğitim ve Öğretim Birliği Sendikası yeni döneme yönelik olarak yeni atılımlarla sürekli kurumsal gelişim içerisinde.
GÜNCEL Haberi
İşbirliğinin Artması Gerek

Diriliş Eğitim Sendikasına Ziyaretler Artıyor 

Diriliş Eğitim Sen-Eğitim ve Öğretim Birliği Sendikası yeni döneme yönelik olarak yeni atılımlarla sürekli kurumsal gelişim içerisinde.

Sendika Dikkat Çekiyor

Milli Eğitim Bakanlığı ve Devlet Üniversitelerinde çalışan kamu personellerinin üye olabildiği Eğitim ve Öğretim Birliği Sendikasına ilgi gittikçe artmaktadır. Eğitimci-Yazar Mehmet Nuri Kaynar’ın Genel Başkanlık görevini yürüttüğü Sendika gündeme ilişkin öncü çıkışları, ürettiği özgün değerlendirmeleri ve yeni projeleri ile dikkat çekmektedir.

Kaynar, Kamusal Fayda Anlamında Değerli Buluyorum

2018 yılında kurulan MESK-Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Diriliş Eğitim Sen-Eğitim ve Öğretim Birliği Sendikasının genel merkezine yapılan ziyaretler tüm yoğunluğuyla devam etmektedir. Bu ziyaretlerden memnuniyetlerini dile getiren Genel Başkan Mehmet Nuri Kaynar: “ Sendikamıza gerek siyasi çevrelerden gerekse sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin genel merkezimize ziyaretleri gittikçe yoğunlaşıyor. Biz diyaloğu, karşılıklı görüş alış verişiyle sağlanan istişarelerin, kurumlar arası tecrübelerin aktarımını önemsiyoruz. Bu ziyaretlerin oluşturacağı hem kültürel, entelektüel birikimini hem de sinerjisiyle ortaya çıkacak olan sonuçları kamusal fayda anlamında değerli buluyorum.” Dedi.

İşbirliğinin Artması Gerek

Basın mensuplarının “son bir hafta da sendikanıza yapılan ziyaretlerle ilgili bilgi verir misiniz?” sorusu üzerine Genel Başkan Mehmet Nuri Kaynar şunları söyledi: “Bu hafta MESK- Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanımız Sayın Muzaffer Kala, Yeni Emekli Birsen Sendikası Genel Başkanı Sayın İsrafil Odabaş ve Diyanet ve Vakıf Görevlilerinin Birliği Sendikası Genel Başkanı Sayın Bayram Yılmaz beyleri misafir ettik. Bu ziyaretler esnasında MESK- Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu bünyesinde bulunan sendikaların iş kolları arasındaki işbirliğinin artması gerekliliği üzerinde duruldu. Sendikalarımızın yapmış olduğu faaliyetler hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunduk. Ziyaretlerinden dolayı Sayın genel başkanlara sizin aracılığınızla bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum” Dedi.

Yeni Emekli Bir Sendikası Genel Başkanı İsrafil Odabaş İle…

MESK- Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu Genel Başkanımız Sayın Muzaffer Kala İle…

Diyanet ve Vakıf Görevlilerinin Birliği Sendikası Genel Başkanı Sayın Bayram Yılmaz İle…

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet nuri kaynar, muzaffer kala, bayram yılmaz, İsrafil odabaş, Diriliş Eğitim Sen-Eğitim, Öğretim Birliği Sendikası, MESK, Memur ve Emekli Sendikaları Konfederasyonu,
Yorumlar
Haber Yazılımı