Yazı Detayı
01 Kasım 2020 - Pazar 12:54 Bu yazı 894 kez okundu
 
CHP’nin Kuran-ı Kerim Okutması Önemli Gelişme
Fatma KIZILTAŞ
adommedya@gmail.com
 
 

CHP’nin Kuran-ı Kerim Okutması Önemli Gelişme 

 

Saimbeylinin kurtuluş yıl dönümü  nedeni ile geçtiğimiz gün saimbeyli de kutlama yapıldı.

 

Kutlamada halka bayrak  dağıtan  CHP’nin  halkın sorunlarına akılcı, uygulanabilir çözümler içeren politikalar ürettiğinin altını çizen İl Gençlik Kolları Başkanı Mete Çelebi, “Partimizin halkın yararına olan bu politikalarını halkımıza doğru bir şekilde anlatacağız. Sadece seçim zamanında değil halkımızın geçim derdiyle mücadele ettiği zamanlarda da halkımızın yanındayız.

Ekonomik sorunlarla boğuşan esnafımızı bu zor günlerinde yalnız bırakmayacağız. Esnafımız asla yalnız değildir, çünkü Türkiye’nin birleştirici gücü olan CHP,  herkes için var” diye konuştu.

 

Konuştu konuşmasına da halkın değerleri ile halkı etkilemeye çalışan 

CHP Adana ilk gençlik kolları Saimbeyli etkinliginde şehitlikte şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim okutmuş. Kuruluşundan beri milletin manevi değerleriyle kavgalı olan ve toplumu ikiye bölen CHP açısından önemli bir gelişme. Bu etkinliğin toplumun milli, manevi ve dini değerleriyle barışma yoluna attığı ilk adil olması ülkemiz ve milletimiz açısından olumlu bir gelişme olacaktır. Toplumda milli ve dini değerler üzerinden sürdürülen kutuplaşmayı, milli ve dini değerlerimize saldırıyı en aza indirgeyebilecek bir nitelik taşıdığı için milletimiz birlik ve beraberlik yolunda ciddi bir fırsat yakalayacak, CHP'de halkla barışma fırsatı bulacak mı sorusu akla takılıyor.

 

Bir zamanlar  CHP eski başkanı Deniz Baykal'da  çarşaflı parti üyesini ödüllendirmişti. Bu davranışı ile geçmişe sünger çekmeye çalışan CHP inşallah kuranı Kerim tilavetini kendi seslerinden dinleriz diyor ve o günleri bekliyoruz.

 

 
Etiketler: CHP’nin, Kuran-ı, Kerim, Okutması, Önemli, Gelişme, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı