Yazı Detayı
04 Mart 2021 - Perşembe 18:35 Bu yazı 701 kez okundu
 
Efeler Ligi İçin Kıyasıya Mücadele!
Ata BORA
adommedya@gmail.com
 
 

 

 

Efeler Ligi İçin Kıyasıya Mücadele!

 

 

Türkiye Voleybol Federasyonu Efeler Liginde birkaç erteleme maçı haricinde normal sezon maçları tamamlandı. Efeler Ligine yükselmek için 1. Ligde ise mücadeleler son hızıyla devam ediyor. A ve B gruplarında ilk 4 sırayı alan takımlar play off’a kalacak ve play off’a kalan 8 takım  çapraz eşlendirme ile önce  4 takıma ve sonrasında kalan dört takım arasında yapılan finallar maçları sonrasında ilk 2 takım Efeler ligine yükselecektir.

 

 Efeler ligi yolunda mücadele olağanüstü hızda devam ediyor. Normal sezonun bitmesine 5 hafta kaldı. A grubunda Muğla temsilcisi Milas Belediyesi, Antalya temsilcisi Alanya Belediyesi, İzmir temsilcisi Saint Joseph ve Manisa temsilcisi Jeopark Kula Belediyesi voleybol takımları çok büyük bir ihtimalle play off gruplarına kalacaklar.

B grubunda ise durum çok karmaşık. Şırnak temsilcisi Cizre Belediyesi, Mardin temsilcisi Yeni Kızıltepe spor, Hatay Büyükşehir Belediye spor, Ordu temsilcisi Akkuş Belediyesi ve Bitlis temsilcisi TÜRŞAD (Türkiye Şehit Aileleri Derneği) voleybol kulüpleri kıyasıya bir rekabet içindeler.

B grubundaki her takımın son 5 haftada kalan maçlarını sizler için derledim. Efeler yolunda heyecan dorukta, hak eden mutlu sona ulaşsın. Her takıma başarılar diliyorum. Gelişmeleri takip edeceğim.

Özel Haber : ATA BORA

Etiketler: Cizre, Hatay, Kızıltepe, Akkuş, Türşad, Voleybol, Federasyon

 

 
Etiketler: Efeler, Ligi, İçin, Kıyasıya, Mücadele!,
Yorumlar
Haber Yazılımı